צומת מילר - בקרוב ערוץ 2

אדיר מילר חוזר עם "צומת מילר"

אדיר מילר, סטנדאפיסט, במאי, שחקן ותסריטאי מצויין, חוזר למסך על סדרה קומית מספרת את סיפור חייו. בואו לקבל הצצה לחיים האמתיים, בהם אדיר צריך לתמרן המציאות ועצם היותו סטנדאפיסט.

אייל גולן ומה קשור - הופעות

אייל גולן ומה קשור בסיבוב הופעות משותף

 
בקיץ הקרוב אייל גולן ומה קשור יוצאים למופע מוזיקלי מיוחד שירוץ על הבמות בארץ. וגם שיר משותף שיצא באלבום האחרון של אייל גולן . אז מה קשור? פרטים בהמשך הכתבה.
גדי וילצ'רסקי:

גדי וילצ'רסקי: "יש לי גידול בראש"

אחד האנשים המצחיקים בישראל, גדי וילצ'רסקי, הלא הוא עידן מור. באמת אחד מהאמנים הישראלים שבנוסף לזה שהם מצחיקים – גם אכפת להם מה קורה כאן. כך כתב בפייסבוק: "יש לי גידול בראש – בקרוב אפסיק להופיע".

מה קשור מתגייסים למחאת האתיופים עם איילון צפון

מה קשור מתגייסים למחאת האתיופים

הפגנת יוצאי העדה האתיופית אמנם כבר ירדה מסדר היום ואינה מעסיקה רבים. אך יש מי שמנסה להחיות את המחאה ולתת לחברי העדה רוח גבית להמשיך בפעילות ולמחאה. מה קשור בשיר חדש מחדשים את המחאה.

הסטנדאפיסט חן מזרחי התחתן

הסטנדאפיסט חן מזרחי התחתן

הסטנדאפיסט המוכר מתכניתו של שלום אסייג "צחוק מעבודה", חן מזרחי, אמש שבר את הכוס ונשא לעצמו לרעייה את בחירת ליבו אתי אדרי.

שחר חסון עובר לנדל ן

שחר חסון רכש פנטהאוז ב-5.8 מיליוני שקלים

הסטנדאפיסט המוכשר שחר חסון הוכיח שאפשר לעשות כסף במצחוק. לאחרונה רכש חסון דירה בקומה ה-32, דירת פנטהאוז יוקרתית, הפונה לכיוון גן החיות ונוף מהמם, בפרויקט "מגדל על הפארק" ברמת גן.

שלישיית מה קשור

מה קשור? אסי ישראלוף עוזב את "סברס"

האמן אסי ישראלוף, חבר שלישיית מה קשור עזב את סוכנות "סברס", בניהולו של גיל אולמפריאל, לאחר שייצג את ישראלוף ואת השלישייה מזה עשרים שנה. האם שלישיית מה קשור בדרך לפירוק? 

מדונה עושה סטנד אפ

מדונה עושה סטנד אפ בפעם הראשונה

מדונה סביר להניח שכבר לא בתולה, יש לה כמעט הכל בחיים: כסף, הצלחה, פרסים מוזיקליים, שיאי בילבורד, תואר אצולת פופ לא רשמי אבל היא רוצה לעשות סטנד אפ.

עדי אשכנזי חוגגת 40

עדי אשכנזי חוגגת 40

לקראת יום הולדתה ה-40 של הסטנדאפיסטית עדי אשכנזי, בן זוגה ארגן לה חגיגת יום-הולדת מיוחדת לאישה המיוחדת שלצידו, בבית מלון יוקרתי בירושלים.